| EmilTraian95 a întrebat:

Ce parare aveti de WellCode sau ce varianta aveti pentru a ma ajuta sa invat programare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii engleza, fugi de WellCode, e varza plin de greseli etc. si nu te invata nici 10% pe varianta free fata de cat te invata Sololearn, Codecademy, Freecodecamp, W3Schools Tutorials point etc. si DevDocs dupa ce ajungi la nivel intermediar

| EmilTraian95 explică (pentru anonim_4396):

M-am lamurit dupa ce mi-au cerut 4000€ ca am parte de mentorat direct?

2 răspunsuri:
| MihaiPopa07 a răspuns:

A aparut ceva nou https://www.youtube.com/watch?v=U2wyP3lmjyI

"Atentie la cursurile de IT, mentorate IT sau tutoriale platite. De multe ori poti cadea in capcane mari care te vor costa sute de milioane de lei si procese in instanta. "