| IoanaaIoanaa10 a întrebat:

Ce părere aveți de telefonul Allview X3 Soul Lite?

Răspuns Câştigător
| CentyLox a răspuns:

Sincer iti scriu char acum de pe acest model si sincer sa fiu este bun la pretul lui
PRO :
-Calitate ecran
-Nu am lag
-sunetul se aude decent
-4g-ul merge foarte bine
- 3gb de ram
- perfect pentru filme
- bateria te tine vreo doua ore, acum depinde si cum il folosesti
- si jocurile merg destul de bine
Contra inca nu am observat nimic

Merita cumparat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic bun atunci cand vine vorba de Allview. Daca ti la banii tai atunci altceva in afara de Allview. Pana si eBODA sunt mai de calitate.

| IoanaaIoanaa10 explică:

Voiai sa zici vreo doua zile nu? Dar camera cum e? Poze clare. exact cum scrie in descriere? De 5 pe fata si 13 pe spate?