| NickPop a întrebat:

Ce părere aveți despre PC all in one?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde la ce te gândești să-l folosești.De regulă all in one-urile moderne sunt bazate pe tehnologia laptop-urilor și mai toate vin cu ecrane tactile.Aceste modele se găsesc în general la firme, hoteluri, restaurante, etc, unde e nevoie de un astfel de pc care să nu ocupe loc și să facă treabă(scanare coduri de bare, evidența încasărilor, generări de bonuri fiscale, etc).Ca părere personală, aș achiziționa unul dacă aș avea o firmă și aș dori să scap de mijloacele clasice de încasare(case de marcat). Ce e pe hard disc sau pe un server extern acolo rămâne.Hârtia se pierde happy. Succes

| ubox7007 a răspuns:

Pai daca nu ai de gand sa schimbi componente sau sa il folosesti la jocuri care o sa il supraincalzeasca, daca in primul rand le poate rula, atunci nu e bine sa iti cumperi.
Daca vrei sa ai un pc ok, sa joci poate niste cs, metin si sa lucrezi in office, pe internet, e mai mult decat ok.