| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti care dintre telefone ii mai bun Nexus S sau Samsung Galaxy S? Vreau sa imi iau da nu stiu pe care dintre ele, poate aveti sau cunoasteti pe careva care are.

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna cata,
telefoanele au caracteristici aproape identice. Nici unul nu are ceva in plus fata de celalalt. Samsung in schimb are display-ul Super AMO Led care e foarte reusit. Google Nexus S vine cu sistemul de operare Android 2.3 fata de doar 2.1 la Galaxy, dar la Galaxy poti sa faci update pana la 2.3 gratuit, deci tot acolo ajungi. Eu personal as alege Samsung. Au mai multa experienta in domeniul telefoanelor si chiar am avut scurt unul si por spune ca e foarte destept si util. Iti recomand totusi sa citesti niste opinii ale cumparatorilor care au apucat sa-l utilizeze deja, sa-ti faci o idee si mai buna despre punctele bune/rele ale fiecarui telefon in parte.
Specificatii si opinii Samsung i9000 Galaxy S: http://goo.gl/iXYMi
Specificatii si opinii Google Nexus S: http://goo.gl/Ec8sX
Succes;)

1 răspuns:
| VladM15 a răspuns:

Eu zic ca e mai bun Samsung galaxy s