| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? Cine a fost platit cu supica si fripturica pentru o instalare de Windows si a primit serbet si cafeluta pentru Office?

http://economie.hotnews.ro/......studiu.htm

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Eu recunosc ca primele cunostinte despre calculator le-am primit de piticul de la care am avut grija. Avea 5 ani.Adica de unde se aprinde si cum sa caut pe google.Cam atatPrima adresa de YAHOO mi-a facut-o nepoata mea, avea 11 -12 ani.
Dar restul lucrurilor le-am invatat prin cautarile mele pe google.

| flixbuster a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, in acest domeniu varsta nu inseamna automat experienta asa cum e in general in viata. Mai invata si cei mai mari de la cei miciwinking

Insa intrebarea era: cum ati "platit"? Cu o limonada, o prajitura, un multumesc?

| BlackBrilliant a răspuns (pentru flixbuster):

Mai invata si cei mai mari de la cei mici:
de exemplu, parintii tai(care nici macar nu te-au vrut) invata de la tine cum e sa fii agramat, măi spermatozoid esuat (dus pe apa sambetei adica aruncat degeaba fara nici un rost)! :^)