| Ezic a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta configuratie: https://total-computers.ro/......ws-10-pro/ Vreau doar niste opinii

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Relativ bunut, desi gasesti altele, eventual refurbished sau SH folosite in regim de office, un pic mai puternice, in aceeasi marja de pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm cam scump. Poti sa ti-l faci tu si iesi cu 200 lei mai ieftin

| marinaru777 a răspuns:

Eu unul nu as lua are memoria pe ddr3 1600 mhz, nu are hdd ssd si iti trebuie obligat ssd pentru windows 10 sau macar hdd cu 7200rpm nu cu 5400 ala e slab.

| RaduRobertRO a răspuns:

Pai depinde ce vrei sa faci cu el? Teoretic daca nu ai mari pretentii e ok, desi eu as cauta ceva cu SSD si placa video dedicata.

| Ezic explică (pentru RaduRobertRO):

Pai placa video este dedicata, vreau sa il folosesc pentru un laight gaiming cum ar fi CS:GO si Euro Truck

| RaduRobertRO a răspuns (pentru Ezic):

Greșeala mea: AMD® Radeon™ RX 470. scuze. La PC-uri mereu sunt dubii, dar avand in vedere ca se vand deja i9, as merge si pe varinata i7. Daca crezi ca e ok pentru tine, i-al, oricum peste 4 ani sau maxim 5 o sa ai nevoie probabil de altul. Sau ma rog, schimbi procesor, placa grafica sau SSD. Nu mai tine nimic multi ani, deci important este sa te uiti la jocurile tale ce recomanda. daca esti peste, e super ok.