| eren a întrebat:

Ce parere aveti de acest telefon
http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5320-Noble-Blac k.html?

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Netul, mesul siu mailul daca ai Vodafone merg ca unse, trebuie sa descarci numai opera si te-ai scos.Se misca superb! Numai ca-i cam de fetiTe cu fundite! Nu se preteaza la un baiat! Totusi daca vrei ceva de genul bagate la un E90! Este mai criminal are si wifi ceea ce inseamna in multe locuri, internet moca! Bafta!

| foreverANDaDAY a răspuns:

Da mrg daca vrei sa fii tare ia-ti ceva touch screen sau vlackberry ca asta nu prea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-l lua prietena mea nu stie cum saa scape de el.