| SporeBox a întrebat:

Ce parere aveti de antivirusul "virus cleaner (hi securiti) - antivirus, booster"? Mie nu mi se pare cine stie ce si imi sustin teoria ca iti baga virusi pe care ii sterge ca sa zici "wow ce bun e antivirusul asta!".

4 răspunsuri:
| Tranconoid a răspuns:

Este o aplicatie care isi face treaba dar numarul de ad-uri este destul de mare si este cam enervant. Poti sa o folosesti doar daca nu te deranjeaza ad-urile

| NintendoHackers a răspuns:

Pune avast sau avira in locul acestui "antivirus"

| SporeBox explică (pentru NintendoHackers):

Este un antivirus pentru telefon. Exista si o vresiune de telefon pentru avast?

| NintendoHackers a răspuns (pentru SporeBox):

Desigur! Avast e foarte bun, si face mai mult decat sa iti protejeze telefonul! Daca vrei sa fii mai sigur impotriva malware, poti pune si Malwarebytes