| WeAreSmart a întrebat:

Ce parere aveti de Avira?

17 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cind nemtii de la Avira faceau antivirusi, altii se incaltau cu fesul. Poate nu e cel mai bun antivirus de pe piata din orice punct de vedere, dar are rata de detectie buna, are rootkit scanner integrat, iar la capitolul resurse consumate sta foarte bine.

| MrSpooky a răspuns:

Mie unul nu imi pare prea bun.
Folosesc Avast si Malware-bytes care sunt foarte bune, nu am nici o problema cu pc-ul.

| OnuOnulică a răspuns:

Destul de bun.

| SasNetRomania a răspuns:

Ce sistem de operare ai
ce procesor si cat ram ai?
recomand
bitdefender free
avast
kaspersky

| SasNetRomania a răspuns:

Nu degeaba va recomand bitdefender free are interfata usoare s consuma 50 mb ram!
a fost premiat in las vegas ca antivirusul anului

| shannygelu a răspuns:

Ca avastul este mai bun! este singurul antivirus cu scanare la bootare

| KateMiddleton a răspuns:

Nu e cel mai bun antivirus, crede-ma.Frecventez orele de informatica pentru amatori si profesorul ne-a recomandat antivirusul Kaspersky.E elaborat in laborator si e foarte bun.Computerul tau va fi sub o protectie maxima.
Bafta! Funda?

| WeAreSmart explică (pentru KateMiddleton):

Consuma cam prea multe resurse Kaspersky

| KateMiddleton a răspuns (pentru WeAreSmart):

E mai bine sa ai un computer virusat?

| WeAreSmart explică (pentru KateMiddleton):

Dar nu e prea placut cind ti se misca PC-ul ca melcul

| KateMiddleton a răspuns (pentru WeAreSmart):

Viteza PC-ului depinde de mai multi factori.Nu e antivirusul decisiv.

| WeAreSmart explică (pentru KateMiddleton):

Care factori anume?

| KateMiddleton a răspuns (pentru WeAreSmart):

Depinde de echipamentul care il folosesti si pozitia in aria de acoperire.

| georgeta27 a răspuns:

Destul de bun