| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Eset Nod32?

13 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E bun.
nr 1 insa e bitdefender si kaspersky
eu folosesc nod 32 in 3 pc si sunt multumit de el.
trebuie sa intelegi ca 100% nu te protejeaza indiferent ce antivirus ai.

| anonim_4396 explică (pentru gelu1970):

Stiu ca nici unul nu protejeaza 100%.
Cel mai bun antivirus e utilizatorul.
Eu n-am folosit antivirus pana acum si n-am avut nici o problema.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru ramon2473):

Ai si tu dreptate.

| DovleacTurbat a răspuns:

Mi-a trezit pc-ul din moarte clinica. Acum e expirat de vreo 20 de zile dar inca scanez cu el si inca ma avertizează daca sunt ceva amenintari laughing.

| Aslam a răspuns:

Eu il folosesc de vreo 4 ani, sunt foarte multumit de el. happy

| cristinel375 a răspuns:

Slabut,incearca AVAST sau Bit Defender.

| anonim_4396 explică (pentru cristinel375):

Cat de mult l-ai folosit?

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Candva a fost ceva. E bun pentru. sisteme mai slabe/vechi ca nu consuma resurse multe, dar nu la fel de eficient ca AVG, Avast sau Norton.

| cristinel375 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde si de PC-ul pe care il ai cum au zis si baietii in comentarii, si de virusii pe care ii iei, eu am folosit, mai demult pe primul meu laptop cam 6-7 ani ca eram mic si nu stiam cum sta treaba cu antivirus si imi facea zi de zi probleme.Acum tu faci cum crezi.

| anonim_4396 explică (pentru cristinel375):

Da, ca si stiai prea multe tu la 7 ani.

| cristinel375 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietene era vorba cat am avut antivirusul nu varsta mea, dar nu ti-am raspuns ca sa ma iei peste picior, ti-am dat o parere despre ce cred eu ca merge bine, daca vrei o iei de bine daca nu, nu o baga in seama. happy

| AnonimusBDPP a răspuns:

Mie imi place, Avast ul nu-mi oprea virusi de pe unele site uri, si ma trezeam cu niste programe prin laptop din senin. De cand cu Nod32-ul nu am mai avut problema asta, dar in schimb trebuie sa faci update la baza de date si o sa ai problema cu licenta, in cazul in care nu o ai originala.