| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de facebook in ultima perioada?
Pe ce siteuri stati mai mult?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Facebook pentru mine este un site de socializare care imi alunga de multe ori plictiseala vorbind cu prietenii pe el. In rest stau pe YouTube mult timp.

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu am facebook. Nu concep sa-mi etalez viata, visele, sperantele sau trairile mele in vazul oricui.Mi separea de-a dreptul aberant.

| SkyPilot a răspuns:

Eu nu am facebook. Nu imi place sa imi pun viata pe net si sa dea de mine te miri cine de care nu am chef.

Răspuns utilizator avertizat
| drogh a răspuns:

Nu mai imi place Facebook.Inainte era foarte fain ca aveai ce face, acum? Scrii 2-3 mesaje, dai cateva like-uri la pozele prietenilor sau paginilor, mai te joci ceva si apare iarasi plictiseala...Am avut o obsesie dar acum am realizat ca a fost trecatoare.

| LaughingKarima a răspuns:

Facebook-ul e asa si asa, nu il prea folosesc, sta acolo in telefon dar rar intru.
Site-uri pe car mai stau ar fi Instagram(ma rog aplicatie) si Weibo, atat.

| Kyılε a răspuns:

Jos cu facebook, huh? laughing

| Harley18 a răspuns (pentru Kyılε):

Ceva de genul, tu ai facebook?

| Kyılε a răspuns (pentru Harley18):

Are,are tata laughing

| Harley18 a răspuns (pentru Kyılε):

Nu mersi! rolling on the floor

| Kyılε a răspuns (pentru Harley18):

Like (thumbs up).

| Harley18 a răspuns (pentru Kyılε):

laughing

| Harley18 a răspuns:

Mie nu mai imi place...