| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de firma de telefoane Prestigio, AllView, E-boda, U-TOK. Care o recomandati din acestea?

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

AllView e cea mai buna firma dintre acestea si spun asta desi telefonul meu nu este Allview.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu am UTOK și sunt foarte mulțumit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una, de ce sa te complici cu nonameuri de care nu a auzit nici dracu, in afara de Alview, in loc sa iti iei un telefon popular de care lumea e multumita si cu care exista zeci de mii de reviewuri si de benchmarkuri?
Astea sunt firme noi, care nu au prea multa experienta in crearea de telefoane si atunci cand exista un miliard de idei si 0 experienta iese un mare rahat.Firme de genul U-TOK scot telefoane cu performante slabe care se strica repede.
Pe scurt, tu esti cobaiul, care plateste, iar ei fac un telefon, ca merge bine sau nu merge pe ei nu ii intereseaza, pentru ca primit 500 de lei pe un telefon stricat sau 500 de lei pe un telefon bun, ei primesc aceiasi bani.Nu sunt compani mari de la care sa ai asteptari si care sa se teama ca o sa li se strice imaginea, nu au nici o imagine.
Vrei ceva bun? Samsung sau HTC, cele mai performante.

| Tariceanu a răspuns:

Iti recomand Allview este o firma foarte buna mai exact modelul acesta http://bit.ly/1qsgdyI care va ajunge de black friday sub 999lei.

| Aparaschivei_Codrin_1990 a răspuns:

Dintre toate, eu iti recomand Allview, deoarece e o firma buna si au niste telefoane exceptionale, performante, de bun gust si ieftine(cum ar fi X2 SOUL, X1 SOUL, P7 XTREME etc.) Sper ca te-am ajutat happy

| Tatu_Cristi_1960 a răspuns:

Iti fac topul sa-ti fie usor sa alegi:
Loc 1 : Prestigio
Loc2 :Allview
Loc3 : U-Tok
Loc4 : E-Boda