| Ioanagabb123 a întrebat:

Ce parere aveti de imprimanta Canon multifunctional pixma mg6450? Vreau sa o cumpar azi.

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu o lua! Are capul in imprimanta si rezervoarele separat, cele mai proaste imprimante! Orienteaza-te spre laser!

| halogen001 a răspuns:

K0sti zice foarte bine. Daca are rezervoarele separate e cu probleme, e una din cele mai proaste alegeri. Am avut o imprimanta cu rezervoare separate si nu mi-a placut deloc.

| CristinaSNC a răspuns:

Eu am una de la Conon si sunt multumita, nu am modelul specificat de tine dar nu cred ca difera prea mult.

| iSwag a răspuns:

Am avut una de la Canon, era cu tus. Nu am folosit-o frecvent timp de 2 saptamani si s-a uscat tusul. Am schimbat tusul si s-a stricat imprimanta...

Acum am una de la Samsung cu cartus cu praf, merge excelent big grin

| Eduaard a răspuns:

Bună.

| Anoonymuss a răspuns:

Eu unul ti-as recomanda imprimantele de la Canon. Sunt bune si eficiente.