| DomnulFantastic a întrebat:

Ce parere aveti de internet explorer 11?
Nu-mi recomandati alt browser, ca folosesc si chrome.

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Foarte bun. Si pe w7 SI pe w8.

| CinevaNou a răspuns:

E ok, dar nu reusesti sa scapi de reclame usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai bun browser mai dar sa ai un pc bun, internet cu viteza buna, windows original, pe windows 8 original merge mai bine ca altele.De asemenea sa cureti pc-ul periodic de toate gunoaiele si erorile ce se aduna.

| DomnulFantastic explică (pentru anonim_4396):

Il am pe windows 7, merge struna.

| Admunssen a răspuns:

Internet Explorer este cel mai bun browser. Fara indoiala! Este facut de Microsoft pentru un alt produs Microsoft. La fel cum e Firefox pentru Linux si Safari pentru MAC. Mai bine de atat, nici ca se poate. Daca ai retineti legate de confidentialitate, sa stii ca IE are o gramada de setari. Cand aud de alte browsere, imi vine sa plang big grin

| umbra09 a răspuns:

Eu am avut ceva probleme cu google chrome pe yt se "bloca sunetul" poate este si din cauza ca calculatorului meu ia cam trecut vremea happy acum folosesc mozila si nu mai am nici un fel de problema din contra are si viteza mai mare happy

| Alx19 a răspuns:

E foarte bun. Merge impecabil. Mai ales sa te uiti la tv online smug