| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de iphone 5? Merita sa-mi iau sau ce alte telefoane bune cu touch recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu recomand tot 4s deoarece 5 nu are nimic nou de oferit.4s filmeaza full hd si 5 doar hd plus ca are acelasi sistem ios 6 deci nu este cu nimic mai avantajos.Bafta!

18 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Iphone 5 este cel mai bun telefon de pe piata.Asta e tot.Nu vorbim aici despfre vinzari pentru canu ai intrebat asta.Ai spus ce parere au oamenii.Si multi oameni au pareri gresite, pentru ca se uita la cite telefoane se vind nu la calitatea telefonului.Asasi celemai multe masini vindute sint toyota, dar asta nu inseamna ca este cea mai buna masina.Deci iphone 5 este cel mai bun telefon ca produs.Bine acum daca asculti la copii normal ca ei zic Samsung ca pentru ei aia conteaza sa poti lua gratis jocuri si alte aplicatii pe care ei le folosesc.Si pina laurma se plictisescde acel telefon asade super.Am vazut unia zic samsung.Pai cu ce este mai bun Samsung decit Apple? Cu absolut nimic, Apple dau clasa la Samsung laorice ora. Celmai bine mergi tu si vezi fiecare telefon apoi hotarasti si cumperi ceti place.Mai spunea cineva nu e diferenta intre iphone 5 si 4S. Vorbeste prostii, nu stie ce spune. Daca vrei sa stii exact ce diferente-procesor mai mare ce este celmaiimportanta-camera mai performanta-mai subtire si mai usor.Dar procesorul face totul la un telefon ca de altfel si la un calculator ori tableta.

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as lua asa ceva: http://www.mediadot.ro/......mera-black

Bafta!

| Weider a răspuns:

Mai bine iti cumperi un S3 sau daca mai ai rabdare pana apare sa cumperi S4.

| gmxromania78 a răspuns:

Nu recomand iPhone 5, deoarece costa mult si nu face cine stie ce. Eu iti recomand un Samsung Galaxy S3 sau un Samsung Galaxy Note 2, vei fii incatat de alegerea facuta!

| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Nu merita sa iei acel telefon, mai bine un Samsung Galaxy Note 2.

| Mozurov a răspuns:

Sa stii ca nu sunt mari diferente intre Iphone 5 si Iphone 4s.Singurele imbunatatiri majore ar ca s-a rezolvat problema cu bateria care era la 4S si procesul de la 5 este ceva mai bunicel.
Tinand cont de utilitatile telefonului si de pret ti-as recomanda un Iphone 4S.
O alternativa ar fi Samsung Galaxy S3 la varianta Iphone.

| Galatz a răspuns:

Poti sa ti-l cumperi.

| justHISgirl a răspuns:

Mai bine un Galaxy s3, nu vei regreta.crede-ma

| D3jflv a răspuns:

Iphone 5 este un telefon considerat eroare pentru ca a fost scos pe piata in prea mare graba si contine niste erori de neignorat

| ovi93 a răspuns:

Eu iti recomand iphone 4s e cel mai reusit din gama iphone. Am 4 nu sunt foarte forate multumit acum strang banuti de un 4s e un telefon de exceptie.

| Laura11 a răspuns:

Eu sunt de parere ca sunt mult prea sensibile eu iti recomand samsuns star 3 e super tare telefonul are memorie de 8 GB si poti face niste poze impecabile cu el! Uite aici cateva informatii :
http://www.compari.ro/......p81542645/

| Gionell a răspuns:

Iti pot spune ca iPhone 5 nu merita cumparat pentru ca singura diferenta intre 5 si 4 e ca 5-ul e mai subtire si mai lung. atat happy

| TheHeineken a răspuns (pentru Gionell):

laughing)) mai subtire mai lung mult mai "puternic" cu o camera mai buna si multe altele laughing)

| Gionell a răspuns (pentru TheHeineken):

rolling eyes pentru mine e tot aia. nu ma incanta

| Gionell a răspuns:

Pai depinde de ce-ti place tie. Se merita, cu toate ca ar fi mai bun iPhone 4s. zic.

| Gionell a răspuns:

Insa. daca ai fonduri laughing cel mai ideal ar fi sa-ti iei Samsund S4

| Gionell a răspuns:

Samsung*

| Cosmin_Banu_1997 a răspuns:

Nexus4 sau Allview p6. Nici sa nu te gandesti la iphone5 pentru ca e scump si mediocru