| Diana661 a întrebat:

Ce parere aveti de J5 2017? Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| MihaelaAnonimis a răspuns:

Bună. Eu mi-am cumpărat j5 2017. Îl recomand cu încredere deoarece:
-nu se blochează
-camera este excepțională
-dacă folosești telefonul o zi întreagă (non-stop), bateria te ține până a doua zi
-încărcare rapidă a bateriei
-modelul este comod pentru utilizare
-are senzor cu amprentă ceea ce îți scurtează timpul de a-l debloca
-rezoluția este superbă
-sunetul se aude perfect
-este dual sim, poti să-i atașezi si un card de memorie
-are diferite functii pentru cameră
-este model de la Samsung și de obicei Samsung deține produse foarte bune(in cazul meu așa a fost)
Nu știu ce aș putea să mai zic, dar totul e de bine.
Ți-l recomand cu încredere.
Dacă te ajută: mai am câțiva prieteni care au j5 2017 și sunt de aceeasi parere cu mine.

Cele bune! happy

4 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Da.

| marian37 a răspuns:

Un prieten are j5 2016. Se blocheaza foarte des si merge greu. Nu l-a folosit decat pentru a scrie mesaje. Fiecare produs IT, telefon, pc, televizor se comporta diferit chiar daca sunt acelasi model.

| Lov3Boy a răspuns:

Dap, seriile J, mereu si au meritat banii, eu am un j5 2015 si merge super, sunt ieftine si rapide, bateria este destul de ok, si memoria la fel, deci da isi merita banii.