| Joker a întrebat:

Ce parere aveti de laptop-urile Vaio? sunt bune? au baterie buna? merg si filmele HD pe el? ce windows are?

va multumesc. fundita.:*

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Vei primi windows 7winking primesc funda? :d

7 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Sunt cele mai performante laptopuri dar si cele mai scumpe nu te gandesti ca numai inceputul numelui iti spune ceva"Sony" ar mai si msi Acer Asus si ce branduri or mai fi dar cele mai bune sunt Sony si MSI pentru jocuri.

| VladimirPutin a răspuns:

Sunt cele mai scumpe și nu prea performante
mai bine îți iei Asus, msi sau HP

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Bai noi avem vaio la munca si pot spune ca este chiar ok. Dar cum a zis mai sus cata se gasesc altele mai bune la aceiasi bani sau la fel de bune cu bani mai putini.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Laptopul VAIO Creat pentru distracţie cu player Blu-ray Disc, grafică de înaltă performanţă şi ecran Full HD

Afişajul VAIO Full HD sau HD+ vă însufleţeşte minunat divertismentul
Imagine HD deosebit de fluidă în mişcare cu Motion Reality HD
•Savuraţi muzică şi filme cu sunet surround la calitate de cinema cu Dolby Home Theater
iar bateria fiind de cea mai buna calitate Li-Ion VGP-BPS21
cred ca merita.nu? dar oare merit si eu o fundita?batting eyelashes

| Joker explică (pentru GiveMeYourPussy):

Si ce windows are pe el un vaio? windows xp, vista? ce windows? va multumesc tuturor pentru raspunsuri:*

| VladimirPutin a răspuns (pentru Joker):

De obicei pe majoritatea laptop-urilor e windows 7 dar poate fi și linux sau chiar fără sistem de operare

| Joker explică (pentru VladimirPutin):

Mor de ciuda ca nu se pot da mai mult de 2 fundite.sad.off.dar o sa dau voturi.merci inca o data pentru raspunsuri.happy

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru Joker):

Vei primi windows 7winking primesc funda? :d