| JustClaudiu a întrebat:

Ce parere aveti de LG L7?

Nu vreau raspunsuri copy-paste cu informatii despre el. Vreau ca cineva care detine acest telefon sau sa-si dea parerea despre el sa raspunda.

Răspuns Câştigător
| Cozmaniuc a răspuns:

Eu am l7 si pot spune ca e destul de bun. Daca esti unul care il cumpara pentru jocuri, ti-as recomanda sa gasesti alt telefon...la unele ori merge sacadat mereu ori merge bine si din cand in cand merge greu...E destul de bun daca il vrei pentru net, mesaje, chestii de genu.happy

| JustClaudiu explică (pentru Cozmaniuc):

De exemplu, as vrea sa vad seriale pe Vplay. Ai incercat sa vezi cum merge?

| Cozmaniuc a răspuns (pentru JustClaudiu):

Nu. nu am incercat, dar pe youtube cel putin merge repede si nu se blocheaza.