| dog_9290 a întrebat:

Ce parere aveti de nokia 6110 navigator?

3 răspunsuri:
| jvEcu a răspuns:

D-ala am eu, crede-ma pentru mine e perfect, intr-adevar ar si defecte, cum ar fi ca la poze ti se scarbeste dar in rest m-i se pare PERFECT. Sunet bun(2 difuzoare), bateria tine, e rezistent, are GPS + camera fata\spate.

| Mimii9832 a răspuns:

Mmsmug. destul de misto cred ca m-am gandit la un cadou de ziua mealove strucklaughing)

| alexandramontana a răspuns:

Destul de bun dar m-am uitat de curiozitate pe net si pretul este exagerat de mare.cu banii astia iti ei un touchscreen Nokia. ca specificatii este bun