| sara2523 a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia Lumia 520? E un telefon bun?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Tinand cont de pret, e foarte ok. Decat un android din banii astia care e vai de el, si se msica greoi, mai bine lumia 520, chiar daca nu ai prea multe aplicatii de unde sa alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E putin slabut.dar deinde de cati bani dispui

| Liiiax99 a răspuns:

Da este si sora mea il are. happy

| TheBoY a răspuns:

Dupa specificatii este un telefon bun, dar mai bine ia-ti un telefon ce are android.
Uite cateva telefoane care au pretul lui Nokia lumia 520:
Samsung galaxy fame
Samsung galaxy ace
Allview alldro p5(pe asta ti-l recomand)
Samsung galaxy mini 2

| sara2523 explică (pentru TheBoY):

Deja il am... voiam doar sa stiu si parerea altora! happy

| TheBoY a răspuns (pentru sara2523):

Da, este bun telefonul.

| RomanikaTube a răspuns:

Ai nevoie de o motivatie sa razi?
Te invitam sa urmaresti alaturi de noi canal-ul RomanikaTube!
Aici poti gasi tot felul de clipuri amuzante din Romania dar si clipuri extreme cu care nu ne putem mandrii:)

link:
http://www.youtube.com/channel/UCwIUe9eyj7SpeAb2Om1ROOg

Daca apreciezi continutul canalului nu uita sa te abonezi pentru mai multe noutati urcate zilnic!