| Sup_Mădă_1999 a întrebat:

Ce parere aveti de Placa video Sapphire Radeon R7 360 NITRO OC 2GB DDR5 128Bit LITE 11243-05-20g merita 450 lei? este o placa mai buna sub 500 lei?

Răspuns Câştigător
| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

E o alegere destula de buna pentru banii sa-i, insa in prezent pe 1920x1080 vei putea sa te joci cu toata grafica la low, iar peste un an maxim doi nu te vei mai putea juca, insa daca joci CS GO, Dota 2 sau ceva de genu atunci e o alegere aproape perfecta.