| Villy0po a întrebat:

Ce parere aveti de samsung galaxy s2?

5 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Sunt perfect de acord cu ce s-a postat inaintea mea, iar daca mai vrei comparatii uite aici http://makavelis.com/......final.html

| catalin188 a răspuns:

Super tatre telefenu ii am de 2 luni si sunt super multumit stie sa faca ce vrei tu la mancare arde friptura dar in rest e super ok

| gocops a răspuns:

Da este adevarat ca Samsung galaxy S2 este mai bun ca iphone 4 sau poate chiar 4s dar acum depinde cum doresti sa-l folosesti adica iphonu are multe aplicatii care merita, in timp ce pe android market nu sunt la fel, iar in opinia mea la net iphonu depaseste un pic S2-ul, acum ca s2-ul are si suport flash si nu mai stiu ce, nu ma refer la asta ma refer la placerea de a naviga, eu iti recomand iphone 4 sau 4s, celelalte nici nu le poti compara cu s2-ul recunosc dar totusi mie imi place mai mult iphonul, poate e pe stilul tau, depinde acum de fiecare sper ca te-am ajutat

| Boeing747 a răspuns:

Pai eu nu as da 2000 de lei pe un telefon. Cel mai bun telefon la ora actuala e Samsung galaxy Note. Dupa parea mea ai putea cumpara un laptop cu banii aceia si cam ciudata intrebare

| Andrew_8561 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 la ora actuala e cel mai bun telefon, cand zic cel mai bun a intrecut Apple-ul, e mai bun chiar decat iphone 4s.