| Mirceadumb a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung s7 edge? este adevarat ca are o problema cu difuzorul? dintre el si iphone 7 ce ati alege?

2 răspunsuri:
| nutrbnume a răspuns:

Nokia

| andrada2222 a răspuns:

Eu personal prefer iphone 7, deaorece ma ajuta la treburile mele si imi place enorm de mult cum arata este elegant si usor de folosit, dar si Samsung s7 edge este un telefon foarte bun daca vrei sa te joci jocuri sau daca te intelegi mai bine cu androidul, eu nu am avut probleme cu difuzorul la Samsung s7 edge