| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de sistemul asta pentru un uz casual? asta include descarcat de filme, internet browsing si putin gaming.

https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3131710/

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Este perfect pentru ce il vrei!

| CosminFlo a răspuns:

Eu zic sa iti iei un ssd de 120 si sa mai pui la sursa, ca sursa aia e o petarda.

| CosminFlo a răspuns (pentru CosminFlo):

Stai ca tu nu ai pus hard...

| CosminFlo a răspuns:

Sistemul asta, este mai echilibrat decat cel pe care l-ai facut tu, din punctul meu de vedere, chiar daca nu ai SSD o sa poti sa il pui in viitor, placa video este aproape identica cu ce alesesei tu, iar sursa e mai potenta.