| SLexuS a întrebat:

Ce părere aveți de site ul calculatoare.ok și dacă acest pc este bun, la mana 2 a https://www.calculatoareok.ro/......vd-rw.html

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

E ok site-ul, dacă vrei ceva de jocuri să aibă neapărat placă video dedicată.

Sunt preţuri destul de accesibile pe acolo, eu am preferat să-mi iau ceva nou.

i5, 6-8GB RAM, placa video dedicată măcar de 2GB dacă vrei jocuri.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Site-ul e ok, nu iei teapa. Pc-ul in schimb este slabut, e ok pentru office si filme dar daca vrei sa te joci nu.

| PainTech a răspuns:

Nici-un site fake nu ar afisa numatul de telefon acolo. Site-ul este real.
PC-ul nu este conceput pentru jocuri. La pretul acela nu te poti astepta la mai mult.