| David2120 a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul GSMPHONE?

8 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

E un site din Columbia, nu iti recomanda, va fi un cosmar cu garantia in caz ca o primesti.

| David2120 explică (pentru antimulte):

De unde stii?

| antimulte a răspuns (pentru David2120):

Scrie in josul site-ului, stiu sa citesc, e simplu?!

| David2120 explică (pentru antimulte):

Scuze! Am încurcat! E PHONEGSM

| antimulte a răspuns (pentru David2120):

Asta e cu totul altceva. E in romana, dar verifica bine preturile, la unele sunt chiar mai bune decat la eMAG ca si comparatie, la altele sunt mai scumpe (ca ex Samsung A10, e mai ok la astia decat la eMAG).

| David2120 explică (pentru antimulte):

Note 10 Plus e 3624

| beatixee a răspuns (pentru David2120):

Pana la urma ai cumparat? M-ar interesa si pe mine site-ul

| David2120 explică (pentru beatixee):

Nu am cumparat! Am ales sa mai pun 400lei si mi-am luat de pe Altex! Macar aici am garantie ca e magazin ok! Oricum, am comandat de pe PHONEGSM, apoi am primit de la curier un mesaj ca am o comanda care va fi expediata de FanCourier de la site-ul olx.ro.Cand am vazut acest lucru am refuzat comanda si mi-am luat Note 10 Plus de pe Altex!