| Otto2014 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul asta? Face poze bine? http://www.altex.ro/......e-3g-white

Răspuns Câştigător
| anonim712546 a răspuns:

Salut, telefonul acesta este foarte bun avand in vedere pretul/calitatea. Pozele le face destul de ok, el focusand chiar daca ai zoom-ul la maxim. Pozele le face ca o camera de 8 mp cu setarile manuale de iso si diafragma etc.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, face poze bune happy

| R0R0 a răspuns:

Probabil.Incearca-l.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu zic ca e bun.

| TheFragranceMaster a răspuns:

N-am idee cit e de bun, dar mi-am luat un Allview, mai slab evident, era gratuit la rds, si nu mai vreau sa aud de firma asta.E atit de mizerabil ca m-am intors la Alcatel-ul vechi de 5 ani, mizeria asta de Allview e din 2015.

| Otto2014 explică (pentru TheFragranceMaster):

Normal,daca-ti iei ceva ieftin, dar sora-mea are tot un Allview viper, dar alta varianta, si-i merge perfect.
Si eu am o porcarie de telefon ieftin.
Ai mei au si tableta de la ei, si e bunicica.

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru Otto2014):

Oricum pretul nu justifica un telefon de toata cacaoa, de la o firma care vrea sa se impuna pe piata!