| Nataliaa2176 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Bluboo Maya - Dual SIM, Quad-Core, 2GB RAM, 16GB, 13MP, 3000mAh, Android 6.0? Merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| Cazacu_Marius_1979 a răspuns:

Buna, este ok ca si configuratie, gandeste-te bine ca este un telefon care nu il poti repara in Romania, in caz ca iti face probleme, nu poti sa gasesti o placa de baza, in caz ca se sparge lcd / touchscreen, n u gasesti la noi, posibil nici in china, alt aspect : accesorii aproape imposibil.

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

O pocnitoare!
Mai strange bani si cumpara ceva ok cum ar fi Xiaomi RedMi Note 3 Pro sau Meizu m3 Note!

| DragosTrandafir a răspuns:

Daca Android-ul nu e billie jeans nu arunca banii pe el de pomana!winking

| Mihai1810 a răspuns (pentru DragosTrandafir):

Ce Android e "billie jeans"? Androidul lui Chuck Norris?

| DragosTrandafir a răspuns:

E cel mai bun Android primul scos pe piata cu tot cu telefoanele Samsung tongue