| ~AleXa~ a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Nokia 5230?

4 răspunsuri:
| procust a răspuns:

E f bun telefonul dupa descriere, am citit mai multe recenzii despre el si nu face probleme, plus ca are cam tot ce ti ai putea dori singurele puncte in minus cred ca sunt camera de doar 2 mp si daca ti place sa faci poze nu stiu daca ti convine, si lipsa wirelessu lui, dar daca nu ai unde sa l folosesti nu cred ca e o problema!

| Aurelia_6050 a răspuns:

Eu nu am acest tip de telefon, dar m`am informat de pe net in legatura cu Nokia 5230, si cred ca este un telefon bun, merita cumparat.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Cum spune si Aurelia
merita toti banii
este bun avea o fata
si se aude super tare
are memorie.
cred ca e in jur de vreo 6 mil.
uite aici mai multe detalii despre telefon :P; x
http://www.flashgsm.ro/index.php?id=4853&id_brand=5

| alisucha a răspuns:

Si eu asi dori sa imi iau deci si eu am nevoie de pareri...