| Anutzza3708 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Nokia Lumia 520?

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Eu sunt fan Nokia lumia am avut 520 si am fost foarte multumita macum am 820 care e si mai fain

| Anutzza3708 explică (pentru thalyslly):

Nokia Lumia 520 are blit, filmeaza bine, face poze bine?
Multumesc anticipat!

| thalyslly a răspuns (pentru Anutzza3708):

Da are, le face destul de bine dar nu ca si 820.camera la 520 e de 5 mp si nu are camera secundara, pe cand la 820 camera are 820 si face mai bine pozele

7 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Se aude foarte foarte bine

| Anutzza3708 explică:

Mai vreau pareri.

| Raluc21 a răspuns:

E un telefon foarte bun si eu am unul de vreo 2 saptamani..depinde si de ce vreit tu e foarte ok mai ales ca are un meniu foarte fain unii spun ca si greu, multi mi'au spus ca se strica repede dar nu e asa depinde cate aplicatii iti descarci eu nu prea folosesc aplicatii mai mult pe net, poze (face poze clare si faine dar nu are blit si camera frontala). happy

| Raluc21 a răspuns:

De auzit se aude prea bine si daca e la 1 se aude foarte tare laughing. Sper ca te'am ajutat happy

| Maria7654 a răspuns:

E super, ti-l recomand, e o alegere super buna, nu o sa regreti ( iti spun din propria experienta )