| sweetlola a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung Galaxy Ace? Merita?

Răspuns Câştigător
| CreierSupersonic a răspuns:

Daca vrei sa-ti mai ramana si niste banuti, eu iti recomand un Galaxy Gio, procesor 800 mh, rami 278, memorie intern 110 Mb. E un telefon foarte bun in raportul calitate pret.Bateria este marele minus, te tine o zi(folosind telefonul destul de mult) si 2 zile(folosind telefonul cu moderatie), sa nu crezi ce gasesti pe unele site-uri, bateria nu te tine 3 zile(doar in standby, deschizandu-l doar pentru a te uita din cand in cand la ceas happy )

5 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Este foarte bun samsungurile sunt foarte bune mai ales cele galaxy. dupa pret si functii merita mai mult ca sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merita.Eu de acela am vrut sa-mi iau. E foarte OK.
Noroc.

| CreierSupersonic a răspuns:

Parerea mea personala este ca telefoanele Samsung Galaxy iti ofera destul de multe pentru pretul lor, eu folosesc un Galaxy Gio, sunt multumit de performantele lui, bateria in schimb este marele lui minus, din cate stiu bateria ii dezamageste pe toti, in afara de cei cu Galaxy S si S II

| sweetlola explică:

Ce ma sfatuiti sa aleg avand in vedere ca prefer ceva de la Samsung si am un buget limitat (900 lei)? As prefera sa fie touchscreen si poate sa aiba android (otional).

| Denis98 a răspuns (pentru sweetlola):

Eu am un Samsung Galaxy S2 si sunt foarte multumit si ai putea sa il cumperi pe abonament de la Orange daca vrei.

| CreierSupersonic a răspuns (pentru sweetlola):

Daca vrei sa-ti mai ramana si niste banuti, eu iti recomand un Galaxy Gio, procesor 800 mh, rami 278, memorie intern 110 Mb. E un telefon foarte bun in raportul calitate pret.Bateria este marele minus, te tine o zi(folosind telefonul destul de mult) si 2 zile(folosind telefonul cu moderatie), sa nu crezi ce gasesti pe unele site-uri, bateria nu te tine 3 zile(doar in standby, deschizandu-l doar pentru a te uita din cand in cand la ceas happy )