| IrinaAniri a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung galaxy mini 2? cat ii tine bateria? are aplicatii faine?

5 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Nu e bun, crede-ma. Daca vrei un telefon mai puternic si tot de la Samsung ia-ti un Samsung galaxy y

| MadalinStoicescu a răspuns:

Eu zic ca e destul de bun.Bateria te tine maxim o zi (daca te joci mult pe el sau stai mult de net) si 2 zile daca doar vorbesti la el.
Mai multe detalii despre telefon gasesti aici http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500-Black.html

| s3go a răspuns:

Telefonul e fain, aplicatiile sunt faine, dar bateria daca stai pe internet tine o jumate de zi daca te joci pe aplicati 1 zi, daca nu stai foarte mult pe el tine cam 2 zile jumate, funda?

| Shinippo a răspuns:

Eu zic ca telefonul este mai bun decat Samsung galaxy y (nu ii fac reclama), dar daca nu ma crezi poti sa te uiti pe www.gsmarena.com
ps: imi dai te rog funda?

| CosminC86 a răspuns (pentru Shinippo):

IDEM, Samsung Galaxy mini 2 este un model mult mai bun decat galaxy y. Samsung Galaxy mini 2 va fi singurul model mai ieftin, pe langa celelalte... ultimul "racnet" Galaxy S2, S3, S4, NOTE2, care vor primi Android 5.0 la update. Deci ti-l recomand cu caldura.
P.S Raportul calitate pret este extraordinar. Galaxy Y este un mare esec, dupa parerea mea.