| bogboy101 a întrebat:

Ce parere aveti de teleofnul Zte Racer 2? E bun se misca bine? La gaming se misca bine? Are jocuri tari pe el? Dau funda +Funda lunii+voturii.Promit.

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai la 1) Am bagat doar NFs, insa celelalte nu le-am bagat findca nu stiam de ele
2)Pe facebook, Mess si Youtube merge bine findca ma uitam cu soramea, dar sa vad filme nu am incercat.
3) Mnu..nu prea are, de fapt eu nu am avut, poate o fi aparut acum.

7 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

A fost primul meu telefon,l-am primit cadou de la parintii mei,e foarte bun, se misca calumea, doar ca pe cel care l-am primit eu nu avea jocuri, trebuie eu sa le bag de pe un site anume(am uitat cum se cheama big grin), ti-l recomand e foarte bunwinking, doar ca acum am un Samsung Galaxy 2 findca pe Zte l-am vandut findca aveam nevoie de bani.

| bogboy101 explică (pentru BeHappyOriceArFi):

1.Adica accepta jocurii misto ex nfs, gta gancstar assasins creed etc
2.Si metul se misca bine pe Facebook messinger si filme pe youtobe accepta?
3.Si are cd de instalat ex Samsung pc studio?
Te rog raspunde-mi la intrebari si iti dau funda

| bogboy101 explică (pentru BeHappyOriceArFi):

O intrebare mai am NFS mergea bine adica repede si ce nfs era?

| bogboy101 explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Iti dau funda daca imi raspunzi

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru bogboy101):

Pai la 1) Am bagat doar NFs, insa celelalte nu le-am bagat findca nu stiam de ele
2)Pe facebook, Mess si Youtube merge bine findca ma uitam cu soramea, dar sa vad filme nu am incercat.
3) Mnu..nu prea are, de fapt eu nu am avut, poate o fi aparut acum.

| bogboy101 explică:

Gata iti dau funda iti dau cerere de prietenie pe TPU da?
da accept

| Cristian_Tiu_1981 a răspuns:

E bun de ceva?

| bogboy101 explică (pentru Cristian_Tiu_1981):

Nu conteaza ca mi-am luat Nokia asa 311. Mai bun