| lilith16 a întrebat:

Ce parere aveti de un Huawei p20 pro?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oho dar cate pareri nu am avut eu acum 1 luna cand am vrut sa il iau. Pana cand am decis sa raman tot la Samsung.

Dar este un telefon de la care nu poti sa ceri absolut nimic mai mult (in afara de microSD), in rest are tot ce vrei.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Stiuuu aia a fost o problemă la mine pentru ca aveam absolut tot pe sd dar in rest sunt ultra super multumita si ma bucur ca altii au aceeaşi parere

| llleo a răspuns:

Mirobolant.

| Drsss a răspuns:

Detin, este un telefon foarte bun, atat la poze cat si la toate specificatiile.noaptea pozele se vad de zici ca e zi, ti-l recomand cu incredere, sunt sigur ca nu o sa fi dezamagit!

| lilith16 explică (pentru Drsss):

Il am deja, voiam sa vad daca e barfit(((: