| Oston a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul sistem?

Procesor: AMD FX-6300
Placa de baza: AsRock 970 Pro3
Placa video: Radeon HD7850 1GB DDR5 Dual-X
Memorii: Kingston DDR3 4096MB 1600MHz CL9 HyperX
Sursa: Sirtec HPC-400-G12S 400w

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Lupusinguratic habar nu are ce spune. Configurația asta e mai mult decât suficientă. Baftă la asamblat.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Merge.cu procesorul îs de acord, dar cu placa de bază nu prea că bănuiesc ca pentru gamming îl vrei.La fel nici cu placa video care nu e prea gorzavă. Ramii îs Ok.
Eu în locul tău așa pune o placă de bază Gigabyte sau de ce nu MSI(un producător elegant ce face componente de calitate cu garanție 3 ani). Placă video aș pune Gigabyte Nvidia sau Msi Nvidia de 1 Gb la 128 de biți, e mai mult decât suficient.Succes

| AngelHugz a răspuns:

E ok

| Dinamovistul101 a răspuns:

E foarte bun acum depinde pentru ce doresti in special sa il folosesti, eu zic ca e bun si de gaming.

| Kypy2013 a răspuns:

E ok