| emipenet a întrebat:

Ce parere aveti de video-ul acesta?
https://youtu.be/WgrCvlz1LlU
funda!

8 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Daca nu cati Pink Floyd, nu iti dau like :))
http://www.youtube.com/watch?v=Bk-RGLZHuu8

| peperonies a răspuns:

Cand eram mai mic am vazut pe banca in parc 2 homosexuali care se sarutau. a fost cel mai gay lucru pe care l-am vazut in viata mea pana sa vad video-ul acela.

| AlexCristi97 a răspuns:

Cu niste canto ai sanse sa canti ok, dar deocamdata falsezi si mai esti la pubertate si se aude ca nu te tine bine vocea (cum se schimba). Comparand cu sub pielea mea, mult mai decent, dar asta nu inseamna bine. Video-ul e naspa, are o calitate ingrozitoare. Ca sa te auzi si tu, astupa-ti una din urechi cand canti (astfel iti vei auzi vocea cum o aud ceilalti). Daca iti suna bine cum canti, inseamna ca nu ai ureche muzicala si nici nu are rost sa mai incerci.

| Dumbi a răspuns:

Urechile mele. Mi-am stricat starea de bine.

| Dididiutza a răspuns:

Frumos

| HIRIIX18 a răspuns:

Sincer? ii naspa.

| emipenet explică (pentru HIRIIX18):

Dar de ce?

| HIRIIX18 a răspuns (pentru emipenet):

Suna grouaznic... dar ma rog daca tie iti place ceea ce faci atunci continua cu astawinking