| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Windows 8.1?

11 răspunsuri:
| Horusss a răspuns:

Nu e rau, dar eu voi ramane mereu fan al Windows 7, parerea mea este ca e cel mai ok.

| Gonrax a răspuns:

E mișto, pe ăsta îl am de peste un an deocamdată happy

| LinxCont a răspuns:

E foarte bun. L-am folosit un timp si a mers ok. Acum am windows 10 si e foarte bun si asta.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Mie nu-mi place.

| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns:

E foare bun. Eu am avut. Are o prefata placuta, comenzi rapide extrem de folositoare si poti comuta 2 ecrane pe acelasi display.

| RaduXZ9 a răspuns:

Nu te atinge de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RaduXZ9):

Il am deja, mie imi place

| RAY a răspuns:

Eu am win 10 si nu-mi place si nu pot avea 7, win 8.1 e o catasrofa asta o recunoaste si Microsoft asta 10 vad ca il urmeaza

| peperonies a răspuns:

10.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ramon2473):

Deja m-am obisnuit si nu cred ca o sa mai trec vreodata la Windows 7