| Lycan a întrebat:

Ce parere aveti despe acest televizor : ...f6400.html
Este de incredere flanco?
Am vazut TV Samsung model 5500 dar acelasi pret De ce?
Aveti variante mai bune televizoare samung smart tv full hd diagonala 81 cm si 3d?
ATENTIE!

4 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Televizorul este bun si magazinul flanco este de incredere chiar al 3 lea din tara as putea zice. http://bit.ly/1cEOZxf

Uite aici un televizor mai bun http://bit.ly/16GMBBc

dar este si mai scump, are ambi light care iti da senzatia ca imaginea se continua si pe perete

| Lycan explică:

E tv full hd Samsung 32F6400...Smart tv 3d etc cautati pe flanco

| manea101 a răspuns:

Imi pare rau dar am vrut sa iti raspund la intrebare, acest link nu exista!

| andreicly a răspuns:

Nu functioneaza site-ul dar cred ca stiu despre ce vorbesti... Am incercat si eu televizoare Samsung si sunt destul de bune... Eu am LG acum si sunt multumit, are 81 cm si 3d dar trebuie sa gasesti filme pentru el preferabil HD.