| curiosul122 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest adaptor jack? Credeti ca este bun pentru laptop care are doar o mufa jack? Mentionez doar ca am casti cu microfon dar cu 2 mufe.
https://m.emag.ro/......D2G96YBBM/

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Da este bun.

| viavo a răspuns:

La intrebarea asta ti-a mai raspuns si SilviaDulcik si merita sa te bazezi pe ceea ce spune.

| lulu9999 a răspuns:

Daca leptopul are o singura intrare jack, atunci ai doua variante, ori folosesti castile pentru a asculta muzica ori folosesti doar microfonul, daca in momentul cand introduci jackul in mufa leptopului iti apare o o fereastra pe display si te intreaba cum vrei sa folosesti, atunci ai cele 2 variante, daca nu iti apare atunci iti merge amandoua optiunile concomitent, acum depinde de modelul tau de laptop