| Jony123 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest aparat foto? Se merita banii? http://www.emag.ro/......AV200black

Răspuns Câştigător
| CostinVieru a răspuns:

In opinia mea, acest aparat foto digital este foarte bun deoarece are specificatii calitative ( rezolutie senzor : 14.0 Mp, format video : HD s.a) este usor de folosit si e la un pret sub 100 €.

2 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Aparat de asta am si euu...si eu zic ca a meritat sa dau banihappy

| Jony123 explică (pentru Madu2027):

Am auzit de un joc al obiectivului, e adevarat? obiectivul joaca?