| baiatuucupizzza a întrebat:

Ce parere aveti despre acest Desktop? http://www.emag.ro/......E34BKBBBM/

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Acest pc nu este destinat jocurilor. daca il folosesti pentru lucruri simple (editare text, browsing etc...) este ok, dar daca il cumperi pentru jocuri...nu o sa se descurce.

| WILFIX a răspuns:

As spune ca e norm, dar procesoru e slabut de tot jocuri noi HD ceva de genu GTA 4. CS GO... NFS the RUN... nu vor merge. Dar forma e draguta : )

| neymar79 a răspuns:

Procesorul e bun...dar placa vdeo nu-ti va duce prea bine multe jocuri, iti recomand sa-ti faci un sistem pe bucati ai iesi mai ieftin happy

| baiatuucupizzza explică (pentru neymar79):

De cat e placa video? As putea-o schimba oricum e integrata...