| DamianTPU a întrebat:

Ce parere aveti despre acest kit?
http://www.altex.ro/gaming-starter-kit-4-in-1-marvo-cm50 0
*Va rog sa imi spuneti doar daca ati cumparat vreodata acest kit.
Este de buna calitate?

1 răspuns:
| catalinus13 a răspuns:

Pai sa incepem cu inceputul :
1)TASTATURA:e iluminata, are taste macro, e neagra (rasist) big grin, e buna pentru gaming mai ales ca e si cu lumini
2)MAUSUL:are 4.800dpi e bun daca mai are si cu reglare e si mai bun, are butoane suplimentare deci da e bun
3)CASTIILE:au microfon deci sunt bune big grin, are banda de cap ergonomica deci nu o simpti daca stai ca mine 8h pe p, are control de sunet deci sunt bune pentru gaming
4)MAUSE PADUL:e ceva gen ca al meu de la urage daca se fixeaza pe birou e bine macar stii ca nu o sa miste odata cu tine big grin
Sincer eu nu am cumparat setul si nu iti pot spune cu exactitate eu am set de la MadCatz deci da... big grin
Incearca le injurai pe aia de ce calitate au si da BaFta