| Dragonisgaby a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop.happy Este bun pentru gamming sa mi-l achiitionez?
Laptop ACER Aspire E1-530G-21174G50Mnkk, Intel Pentium 2117U 1. 8GHz, 15.6", 4GB, 500GB, nVIDIA GeForce GT 820M 1GB DDR3, Linux

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Nu, nu-i bun, nu faci nimic cu un pentium

Răspuns utilizator avertizat
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Este un laptop bunicel, nu prea il ajuta procesorul dar e ok in pertotal la bani lui http://bit.ly/1p7QXYy

| martini1997 a răspuns:

O părere nu foarte buna. Daca vrei gaming nu îți lua laptop. Spre ex echivalentul plăcii video pe care ai pus o acolo 820 pentru pc are un randament mai bun.Pe lângă ăsta laptopul costa mai mult decât face.