| Johny89 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop

http://www.emag.ro/......WG682EAB1T

isi merita banii sau nu are rost sa investesc

8 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Dupa mine, e super bun! La cum arata, si dupa specificatii, ti-l recomand cu caldura! Si mai ales cadourile pe care ti le ofera, (NOTA 10)winking

Sa stii ca incepe sa ma bata si pe mine un gand, adica oricum aveam in plan ca intr-un an sa imi iau un notebook si asta pare, bestial, deci nu strica sa ma grabesc un pic! Bafta!winking

| Domyno a răspuns:

Mdea, agop, citeste review-urile de la laptop-ul respectiv, am adus vorba de cadouri ca erau acolo... rolling eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Johny89 explică:

Pe mine nu cadourile ma intereseaza...primul lucru m am uitat la dotarile acestui laptop. dar nu prea stiu care firma producatoare este mai buna.:HP, Dell lenovo.acer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista loc si de mai binewinking Oricum cel mai bun e cel Applehee hee

| st3f a răspuns:

Eu zic da, am vrut si eu sa-mi iau la fel :d