| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

Ce părere aveți despre acest laptop? Merită?
https://m.emag.ro/......D89FK7BBM/
Funda

Răspuns Câştigător
| chioscuta a răspuns:

Dupa parerea mea e un raport calitate pret destul de echilibrat.Plus ca are un slot liber la memoria RAM, asa ca o puteti extinde, cele mai multe laptopuri vin cu ambele sloturi deja ocupate, deci asta e un plus.Singurul minus pe care el vad este ca placa de retea nu suporta internet decat pana la 100 mb/s.Era bine sa suporte pana la 1000.Prin wifi nu stiu cati mb/s suporta.

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru chioscuta):

Dar in cel mai rau caz sa se miste putin mai greu banuiesc. Eu de fapt nu il iau pentru jocuri, ci pentru a-mi scrie cursurile pe el. Dar eu sunt cam mare amatoare de seriale, sper sa functioneze bine.

| chioscuta a răspuns (pentru Andreea_Ureche_1999):

Poate mult mai mult decat seriale si aplicatii officewinking

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu. Eu mi-am luat de la Altex (cu o reducere) un laptop Dell vostro 15 cu aproximativ 2000 lei cu mouse cadou, avand Windows 10 incorporat. In cazul tau, tu trebuie sa cumperi (500 lei pe Emag) si sa instalezi Windows-ul de cate ori vrei sa il formatezi, fata de al meu care se formateaza ca un telefon. Uite-l, mie mi se pare mai bun acesta pe care il am eu:
https://altex.ro/......ws-10-home

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, nu stiu daca tu vei primi mouse, cred ca la mine a fost oferta... L-am luat din magazin nu de pe internet.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei.
Daca vrei de gaming eu iti sugerez sa mai pui bani, daca nu, e bun

| 1918 a răspuns:

Depinde ce preferi, procesor bun sau RAM bun.
Eu am ales un procesor quad si 8 gb RAM

| Popescu_Razvan_1993_Y0ky a răspuns:

Depinde ce jocuri bagi.