| maryans1010 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop?
Si ce jocuri credeti ca pot rula pe el?
http://www.pcgarage.ro/......der-black/

13 răspunsuri:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Fi multumit daca se deschide gta iv pe medium

| HuShEr a răspuns (pentru Durbaca_Alex_1998):

laughing)) sa stii. si cs go cu maxim 80-90 fps pe low

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru HuShEr):

CS:GO CU INTERNET WIFI doar gandeste-te ce chin!

| HuShEr a răspuns (pentru Durbaca_Alex_1998):

Stiu man si eu am jucat pe vremea cand aveam laptop si numai eu stiu cate ore de injuraturi si cati sfinti am pomenit laughing))

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru HuShEr):

Eu aveam un dual core de 1, 3 pe laptop si 256 mb viddeo
Ahh ce vremuri.
Mergea gta iv pe lov cu 40 fps era o performanta.
Am incercat sa pun acum watch dogs direct 1 fps la 3 minute laughing)))))))

| HuShEr a răspuns (pentru Durbaca_Alex_1998):

Tu ai fost tare eu jucam pe o ati de 128 mb laughing))

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru HuShEr):

AHH ce vremuri cand puneai leptopul pe burta nu cumva sa ia foc si tat asa

| HuShEr a răspuns (pentru Durbaca_Alex_1998):

Ce dracu ca imi era frica sa il tin pe burta. il tineam pe cooling pad ca lua foc laughing

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru HuShEr):

Doamne i-am pus 4 gb ram la laptop degeaba la fel se misca am dat de dumnezei si sfinti in ziua aia 200 de lei dati pe o placuta de ram. Pe vremea lui.

| HuShEr a răspuns (pentru Durbaca_Alex_1998):

Rami aveam erau 4gb ddr2 da puteam sa ii pun si 100 ca aveam o pocnitoare de procesor un amd nu mai stiu exact modelu dual de 2, 1 si 128 placa video

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru HuShEr):

imi amitesc inca proc Intel celerom b800 1.5 dual core si Intel hd graphics 200

| HuShEr a răspuns (pentru Durbaca_Alex_1998):

Eu aveam un amd turion. dupa 1 ora de jucat pe el prajeam si oua laughing)

| server3xd a răspuns:

Depinde ce jocuri, Counter Strike Global Offensive si League of Legends are duce, dar pentru jocuri mai avansate si mai noi nu ti-l recomand