| CristiCryssu a întrebat:

Ce parere aveti despre acest sistem?:
Hard disk Samsung 1 TB SATA-II 7200RPM 32MB rpm Spinpoint F3
Memory Kingston ValueRAM 2x4GB DDR3 1333MHz CL9
Procesor Intel Core i5 2400 3.10GHz box
Source Sirtec - High Power Element PLUS 500W
Motherboard ASRock H61iCafe
Video Card Asus GeForce GTX 560 Ti DirectCU II Top 1GB DDR5 256-bit

Cam cat de bun e si cat timp o sa ma tina cu ce jocuri apar noi pe piata/video editing.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E foarte buna configuratia! Te tine destul timp. La cum evolueaza piata IT cel putin 5 ani nu ai probleme.

| CristiCryssu explică (pentru neluL):

O sa pot sa duc cam tot ce apare in materie de jocuri la maxim?(multumesc pentru raspuns, funda de la minebig grin)

| neluL a răspuns (pentru CristiCryssu):

Da! o sa-ti ruleze toate jocurile la maxim.