| pallalexander a întrebat:

Ce parere aveti despre acest Smartphone Samsung Galaxy Y S5360?

3 răspunsuri:
| pallalexander explică:

Telefonul asta este versiunea single sim

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Nu-ti lua toate stifturile intereseaza-te mai bine iei un HTC WHITE SENSE am si eu se merita clar

| Dement_Copil_1998 a răspuns:

Nazistule tu esti prost rau, e super bun telefonul si tu sta calm ca nu ai bani de telefoane de care zici tu... si te repetirolling on the floor telefonul e ff bun la pretu asta ma tine bateria 4-5 zile si stau pe net.dar il las la incarcat 12 ore cand e si aplicatiile si jocurile merg bn.decat sa iau un telefon cat televizoru sa il tin n sacosa mai bine micut si ff bun ti-l recomand