| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Ce părere aveți despre acest telefon?

http://m.emag.ro/......DZRSN2BBM/

1 răspuns:
| Alxxzzxx a răspuns:

Bună!
Telefonul este foarte slab, din ceea ce am văzut are un singur atu, bateria de 4000 mAh, în rest are memoria scurtă...
Modelul procesorului este quad core, un dezavantaj după părerea la fel ca memoria ram sau cea internă ( foarte proastă... )
Rezoluţia camerei secunde este de 2 mp ( face selfie-uri de toată groaza, mai bine nu mai faci cu o astfel de cameră )
Cealălaltă fiind de 8, ceva mai bine...
Nu îţi recomand telefonul, singurul atu pe care îl deţine acest telefon este bateria care cred că ţine
3-4 zile.
Dar alegerea e a ta!
Succes!
Funda?