| slow0 a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview v1 viper s?

Răspuns Câştigător
| Andutu21 a răspuns:

Ca Utok sunt cine stie ce...
Allview sunt ok iar V1 chiar e frumusel la design, si pe parte de service daca ai probleme sunt cat de cat ok.Am lucrat in vanzari este un telefon vandut si putini au fost cei care s-au intors cu el innapoi.

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu prea imi place procesorul.
cand iti cumperi un telefon conteaza si calitatea pieselor.de asta oamenii prefera sa isi cumpere Samsung sau Apple in defavoarea altora, desi sunt mult mai scumpe.
ca si specificatii Allview-ul tau e bun, ca si procesor, este asemenea unui s3.

Răspuns utilizator avertizat